גלרית תמונות
מבחר גווני SILESTONE
התאמת צבעים
משטח אנטי בקטריאלי

SILESTONE בשיתוף פעולה מיוחד עם Microban הציגה לעולם משטח המכיל בתוכו הגנה אנטי בקטריאלית. החדרת הרכיב האנטי בקטריאלי של Microban ללוחות SILESTONE מונעת גדילה של חיידקים ומיקרואורגניזמים כמו עובש, אי-קולי, סלמונלה, ליסטריה וסטפילוקוקוס.
 

הרכיב האנטי בקטריאלי מוחדר לכל משטח בתהליך הייצור, כך שכל חלקיק במשטח שלך מכיל את ההגנה שלנו, גם הפינות שקשה להגיע אליהן.

טכנולוגית Microban מוחדרת לכל לוחות SILESTONE באופן בלעדי ומספקת להם הגנה אנטי בקטריאלית שלא נשטפת או מוסרת לכל אורך חיי המשטח.

ההגנה האנטי בקטריאלית שלנו חשובה ויעילה במיוחד בבתים בהם מתגוררים תינוקות וילדים ובבתים שומרי כשרות. החומר האנטי בקטריאלי מונע את התפתחות החיידקים הנוצרת בכל משטח אחר ומשאיר לך משטח היגייני כל הזמן.

שומרי כשרות - ברגע שמניחים מוצר חלב על משטח, הנקבוביות הזעירות שבמשטח סופחות לתוכן מעט חלב. תופעה זו לא ניתנת לזיהוי בעין בלתי מזוינת. עם משטחי SILESTONE  אפשר להיות רגועים, המשטח הינו הומוגני ובעל רמת ספיגה נמוכה והחומר האנטי בקטריאלי מונע את התפתחותן של בקטריות חלביות על המשטח.

 
 
משטחי SILESTONE קיבלו תעודה להכשרת משטחי המטבח לפסח, מבשרי לחלבי וכן להכשרה כללית ע"י עירוי מים רותחים מ`כלי ראשון`, ודי בכך. - ע"י  הרב ישראל רוזן, מהנדס ראש מכון `צומת, אלון שבות. 
 
 
 
 
 
 
 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
תעשיות שמעוני-SILESTONE - משטח הקוורץ המוביל בעולם- www.silestone.co.il © כל הזכויות שמורות
SILESTONE רחוב המזמרה 2, אזור תעשיה ב', נס ציונה אולם תצוגה ראשי: רח' הלח"י 25 בני ברק טלפון: 08-9300437 פקס: 08-9400356 נייד: 054-2342425
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל