גלרית תמונות
מבחר גווני SILESTONE
התאמת צבעים
פרופיל החברה

ישראל שמעוני, מוותיקי ענף השיש הישראלי, למד את רזי המקצוע בעיר קררה שבאיטליה, המפורסמת בזכות תעשיות השיש שלה עוד מימי האימפריה הרומית.

ב-1975 הקים ישראל את תעשיות שמעוני, החברה הגדולה בישראל ליבוא ושיווק שיש טבעי.

תעשיות שיש שמעוני מתמחה ביבוא שיש טבעי ממיטב המחצבות בארופה, ברזיל, דרום אפריקה וסין, והייתה החברה הראשונה בארץ להשתמש בשיטת ההתקנה היבשה המתקדמת.
 

לפני 70 שנה לערך, החלה משפחת קוזנטינו הספרדית לייצר משטחי אבן. חמישים שנה לאחר מכן, הופעתם של משטחי הקוורץ הוסיפה מימד חדש לפעילות החברה שייסדה את SILESTONE.

עד מהרה הפכה החברה למובילה עולמית בתחום, בזכות אבן SILESTONE.

בתחילת שנות ה- 90 חברה קוזנטינו לתעשיות שמעוני בכדי להביא את התגלית החדשה לישראל – משטחי הקוורץ של SILESTONE. מאז ועד היום, שיווקה תעשיות שמעוני את SILESTONE באופן בלעדי בארץ וביצעה מספר רב של פרויקטים גדולים בכללם אולם הנכנסים החדש בשדה התעופה בן גוריון כמו גם קניונים ובתי מלון רבים.

תעשיות שמעוני אף הקימה מפעל לייצור משטחי SILESTONE ברומניה והיא משווקת משם למזרח ארופה וטורקיה.

SILESTONE, המשלבת לתוך משטחיה את הטוב ביותר שיש לטבע להציע ואת עליונותה הטכנולוגית, שמה לעצמה למטרה להגדיר מחדש את הדרך בה אנו מבינים עיצוב משטחים, בעזרת 11 קווי יצור ויותר משישים גוונים מרהיבים, קוזנטינו היא היצרן הגדול והמוביל בעולם של משטחי קוורץ טבעי. תעשיות שמעוני המנוהלת כיום בידי דור ההמשך, מבטיחה לך את כל הטוב שקוזנטינו יכולה לתת.

  
 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
תעשיות שמעוני-SILESTONE - משטח הקוורץ המוביל בעולם- www.silestone.co.il © כל הזכויות שמורות
SILESTONE רחוב המזמרה 2, אזור תעשיה ב', נס ציונה אולם תצוגה ראשי: רח' הלח"י 25 בני ברק טלפון: 08-9300437 פקס: 08-9400356 נייד: 054-2342425
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל