גלרית תמונות
מבחר גווני SILESTONE
התאמת צבעים
כתבו עלינו...
 משטחי אבן ושיש - "סודות השיש"
האם אפשר לחדש עוד בענף השיש? בחברת "תעשיות שמעוני" מוכיחים שאפשר, ובגדול. על יוזמות עסקיות וטכנולוגיות מרתקות, מוצרים אקולוגיים ופתרונות מפתיעים.
 
נחישות אדירה, אהבה לתחום ורוח יזמית מעוררת התפעלות. נראה כי אלו הם היסודות שעמדו בבסיס החלטתו של ד"ר ישראל שמעוני, מוותיקי ענף השיש בישראל, להקים בשנת 1975 את "תעשיות שמעוני".
שמעוני החל את דרכו בלימוד רזי השיש בעיר קררה שבאיטליה, המפורסמת בזכות תעשיות השיש שלה עוד מימי האימפריה הרומית. חברתו היא הגדולה בישראל ליבוא ושיווק שיש טבעי. "אנו מתמחים ביבוא שיש טבעי ממיטב המחצבות באירופה, ברזיל, דרום אפריקה וסין, ואנו הראשונים בארץ בשימוש בשיטת ההתקנה היבשה המתקדמת", הוא מספר.

כיום החברה ממקדת את פעילותה בייבוא, שיווק והפצה בלעדית של משטחי אבן סיילסטון  SILESTONE  בישראל, ברומניה ובארצות נוספות במזרח אירופה. בין הפרויקטים הגדולים שבהם לקחה חלק החברה היה גם אולם הנכנסים בנתב"ג, הפקולטה ללימודי הסביבה באוניברסיטת ת"א, כמו גם קניונים ובתי מלון רבים.
"סיילסטון, המשלבת לתוך משטחיה את הטוב ביותר שיש לטבע להציע ואת עליונותה הטכנולוגית, שמה לעצמה למטרה להגדיר מחדש את הדרך שבה אנו מבינים עיצוב משטחים. זאת בעזרת 11 קווי יצור וכ 120- גוונים מרהיבים בשלוש טקסטורת גימור שונות".
 

ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
תעשיות שמעוני-SILESTONE - משטח הקוורץ המוביל בעולם- www.silestone.co.il © כל הזכויות שמורות
SILESTONE רחוב המזמרה 2, אזור תעשיה ב', נס ציונה אולם תצוגה ראשי: רח' הלח"י 25 בני ברק טלפון: 08-9300437 פקס: 08-9400356 נייד: 054-2342425
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל