גלרית תמונות
מבחר גווני SILESTONE
התאמת צבעים
סדרת ECO - משטחים מחומרים ממוחזרים

אקו מבית "סיילסטון" הינו משטח קוורץ המורכב מלפחות 75% חומרים ממוחזרים כדוגמת מראות, פורצלן, אריחי קרמיקה ואבק זכוכית - חומרים הידועים בתכונותיהם כידידותיים לסביבה.
 
משטחי הקוורץ הייחודיים מסדרת "אקו" קיבלו את הסמכת ארגון ה-GREENGUARD העולמי, המאשר כי הינם ידידותיים לסביבה וכי בתהליך הייצור שלהם, לא נעשה כל שימוש בחומרים העלולים להזיק לסביבה.
 
המשטחים מסדרת “אקו” עומדים בתקני cradle-to-eldarc, אשר מבטיחים שימוש מחדש לאחר סיום מחזור השימוש בהם, ובאופן זה מצטמצם השימוש בחומרי גלם חדשים ונמנע נזק סביבתי.
 
משטח הקוורץ הטבעי מבית “סיילסטון”, הינו היחידי המספק הגנה אנטי בקטריאלית בשיטת NABORCIM, המעניקה הגיינה מקסימלית.
 
חברתנו שמה לה למטרה לעשות שימוש נרחב בחומרים אקולוגיים, מתוך הבנה והכרה בחשיבות השמירה על איכות הסביבה, לדוגמא: חומר הדבק המשמש לייצור משטח הקוורץ האקולוגי, מופק משמן התירס הידוע בתכונותיו הטבעיות.
משטחי הקוורץ מסדרת “אקו” מבית “סיילסטון מספקים פתרונות פונקציונליים לשימוש בעיצוב חלל הפנים, החל ממשטחי עבודה, אמבט, ריצוף, חיפויי קירות וכלה בשימושים מסחריים נרחבים נוספים. משטחי הקוורץ החדישים, מיוצרים לראשונה במידות ייחודיות של 1.60-3.30 במגמה  לאפשר מגוון עיצובי נרחב, ללא כל שימוש נוסף בחומר גלם לחיבור וזאת על מנת ליצור מראה מושלם ואופטימלי.

 
למחזר זו מחויבות!!
בעולם הצמא למשאבים חדשים, מחזור איננו אופציה אלא חובת השעה, בידינו להשאיר עולם ראוי גם לדורות הבאים אחרינו.

התרומה שלנו 
להפחית ככל שניתן את ייצור הפסולת הגולמית ולפתור את הבעיה החמורה של הצטברות פסולת תעשייתית. אקו מבית “סיילסטון” הינו פרויקט שנועד להפוך כמויות אדירות של פסולת למוצר יפה, איכותי ושימושי.

 
 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
תעשיות שמעוני-SILESTONE - משטח הקוורץ המוביל בעולם- www.silestone.co.il © כל הזכויות שמורות
SILESTONE רחוב המזמרה 2, אזור תעשיה ב', נס ציונה אולם תצוגה ראשי: רח' הלח"י 25 בני ברק טלפון: 08-9300437 פקס: 08-9400356 נייד: 054-2342425
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל