סדרת Nebula Code

לרוב ®Silestone מגיע במראה טבעי

Nebula Code הוא תגלית טכנולוגית חדשה שפותחה על ידי Cosentino אשר מציגה עיצובים ותבניות יחודיות, הרמוניות, תנועתיות ומקוריות באופן ייחודי. כל גיד שונה ממשנהו. כל לוח שונה.

סדרת Nebula Code מייצגת את היופי של האקראיות בטבע ובנוסף לכל היצירה הזאת ®Silestone יוצרת משטחים שהם גם ורסטיליים וגם פרקטיים במונחים של עמידות החומר בפני כתמים, שריטות עם הגנה אנטיבקטריאלית.

pulsar

Daria

Uniform sohistication


Daria Nebula Code

Available in: Z b

מבחר גוונים

נגיעות אור בהירות הם הדוגמא המושלמת של Silestone® לפשטות. Daria היא המהות של הרמוניה עדינה למשטחים אשר ניתן להתאים לפאלטת גוונים נרחבת של חלל.

Helix

Bright and familiar


Helix Nebula Code

Available in: Z b

מבחר גוונים

Helix מאזן את גוון האוף-וויט הדומיננטי שלו עם המראה הטבעי של הווריד. הבנייה הטבעית של הדוגמא על גבי משטח זה משתלבת עם גוונים שונים של אפור, המציג מראה קלסי, טהור.

Pulsar Nebula Code

Available in: Z b

Pulsar

Brightness with


Pulsar by Cosentino מקשט את הלבן של קוורץ טהור עם גידים המשלבים אפרפר ורמיזה של גווני בז' וגווני חרדל. מראה קלאסי עם רמיזה של שמש.

מבחר גוונים

Istmo

Environmental Reflection


ההסתגלות הכרומטית הגבוהה של איסטמו, הגידים החומים הרכים שלה והשתקפותו של הטבע, הופכים את המשטח לבחירה מוצלחת ללא עוררין.

מבחר גוונים

Itsmo Nebula Code

Available in: Z b

Dreis

Elegant style


Calypso Nebula Code

Available in: Z b

מבחר גוונים

Dreis היא תוצאת החיפוש של Silestone אחר החמימות והשלווה של החומים. עם גוונים כהים השולטים כבסיס, הגידים מקוריים וטבעיים מספקים את הבהירות הדרושה כדי ליצור את הניגודיות המסוגננת והייחודית

היכן לרכוש?
גוונים חדשים