סדרת Nebula Code

לרוב ®Silestone מגיע במראה טבעי

Nebula Code הוא תגלית טכנולוגית חדשה שפותחה על ידי Cosentino אשר מציגה עיצובים ותבניות יחודיות, הרמוניות, תנועתיות ומקוריות באופן ייחודי. כל גיד שונה ממשנהו. כל לוח שונה.

סדרת Nebula Code מייצגת את היופי של האקראיות בטבע ובנוסף לכל היצירה הזאת ®Silestone יוצרת משטחים שהם גם ורסטיליים וגם פרקטיים במונחים של עמידות החומר בפני כתמים, שריטות עם הגנה אנטיבקטריאלית.

pulsar

Daria

גווני חום בהיר עם


Daria Nebula Code

זמין ב: Z b

מבחר גוונים

נגיעות אור בהירות הם הדוגמא המושלמת של Silestone® לפשטות. Daria היא המהות של הרמוניה עדינה למשטחים אשר ניתן להתאים לפאלטת גוונים נרחבת של חלל.

Helix

בהיר ומוכר


Helix Nebula Code

זמין ב: Z b

מבחר גוונים

Helix מאזן את גוון האוף-וויט הדומיננטי שלו עם המראה הטבעי של הווריד. הבנייה הטבעית של הדוגמא על גבי משטח זה משתלבת עם גוונים שונים של אפור, המציג מראה קלסי, טהור.

Pulsar Nebula Code

זמין ב: Z b

Pulsar

בהירות עם


Pulsar by Cosentino מקשט את הלבן של קוורץ טהור עם גידים המשלבים אפרפר ורמיזה של גווני בז' וגווני חרדל. מראה קלאסי עם רמיזה של שמש.

מבחר גוונים

Istmo

השתקפות הסביבה


ההסתגלות הכרומטית הגבוהה של איסטמו, הגידים החומים הרכים שלה והשתקפותו של הטבע, הופכים את המשטח לבחירה מוצלחת ללא עוררין.

מבחר גוונים

Itsmo Nebula Code

זמין ב: Z b

Dreis

סגנון אלגנטי


Calypso Nebula Code

זמין ב: Z b

מבחר גוונים

Dreis היא תוצאת החיפוש של Silestone אחר החמימות והשלווה של החומים. עם גוונים כהים השולטים כבסיס, הגידים מקוריים וטבעיים מספקים את הבהירות הדרושה כדי ליצור את הניגודיות המסוגננת והייחודית

היכן לרכוש?
גוונים חדשים